Přeskočit na obsah

REFERENCE

Štěpánka Hanušová

Pana Kamila Borovičku doporučuji velmi, je to jeden z nejlepších realitních makléřů, se kterým jsem se kdy setkala, a to nejen na profesní úrovní, ale i lidské. Nejen, že má profesionální dovednosti na vysoké úrovni, ale je velice šikovný, ochotný a schopný vyřešit jakoukoliv situaci, navíc má velmi milé a přátelské jednání. Je na něm vidět, že dělá svoji práci s radostí a nadšením a nejen pro výdělek. To byl pro mě ten největší bonus. Spolupracovat s takovýmto člověkem byla a je pro mě veliká radost.

Martin Matějík

Nechci vychvalovat až do nebes,ale služby,jednání,schopnost zařídit vše ke spokojenosti druhé strany tohoto pána jsou na prvotřídní úrovni.Vřele doporučuji

Pavlos Herman

Člověk na správném místě. Tomu, co dělá rozumí, má všeobecný přehled a se vším dokáže pomoci 👌

Anna Šindelářová

Pan Borovička nám ušetřil hodně peněz na pojistkách, které s manželem platíme. Jelikož jsme důchodci, tak jsme to velmi uvítali. Je hodný a milý. Určitě doporučuji!

Ivan Schamberger

Musím pana Borovičku pochválit - již dlouho jsem se nesetkal s tak ochotným a profesionálním přístupem. Doporučuji!

Veronika Cenková

Spolupráce s panem Borovičkou nejde jinak, než pochválit. Řešili jsme koupi nového bytu a zároveň i prodej. Člověk by nevěřil, co vše se může přihodit a bez p. Borovičky bychom byli ztracený 🙃 Se vším nám pomohl, poradil, vše připravil, vyjednal.. prostě profesionální přístup, tak jak má být, čehož si moc vážím. Mohu jen doporučit!

Martin Bureš

Po první schůzce s Kamilem, na které mi sdělil své představy, jsem vubec nevěřil tomu co Kamil nabídnul za možnosti. Vše do puntíku klaplo, tak jak mi bylo jasné řečeno od prvního dne. Není co dodat klobouk dolů Kamile a vy ostatní, rozhodně se na Kamila obraťte, nebudete litovat.

Eva Juricová

Dostávám se k hodnocení až dnes. Ale myslím, že mých slov už není potřeba.-)). Já jsem na spolupráci s Kamilem nenašla jedinou chybičku a slova díků jsou jen slabým odvarem a odměnou za jeho nasazení, píli, ochotu a profesionálnost. Ještě jednou velké díky za všechny prodeje, které nám zprostředkoval.

Michaela Růžičková Schejbalová

Velice příjemné a rychle jednání. Velice dobré rady v oblasti financí. Pomoc je kdykoli potřebujeme, pan Borovicka ihned vyjde vstříc.

Janička Benychová

Oceňuji zejména rychlý a profesionální přístup. Nic není problém. Individuální řešení. Vždy úsměv na tváři. Doporučuji

Kristýna Matějíková

Pan Borovička je velice milý a ochotný. Se vším mi poradil a pomohl 😊. Mohu jedině doporučit!

Petr Číla

Kamil je férový a upřímný člověk, což je v tomto oboru spíše raritou. Jestli potřebujete poradit s financemi, určitě vyberte Kamila. Je to profík ve svém oboru a spolupráce s ním je skvělá.

Napište mi nebo zavolejte

BUĎME V KONTAKTU